Menu

Rádiový průzkum a sledování

 • EWMAN CCS

  Systém velení a řízení EB

 • SYMON CCS

  C2 systém rádiového průzkumu a sledování

 • SYMON Mobile

  Mobilní systém rádiového průzkumu a sledování

 • SYMON Light

  Přenosný systém rádiového průzkumu a sledování

 • EWMAN SW

  Aplikace velení a řízení elektronického boje

 • SYMON SW

  SW systém rádiového průzkumu a sledování

 • SPECON

  Aplikace rádiového průzkumu a sledování

 • AKRS RT

  Aplikace analýzy a klasifikace rádiových signálů

 • IZ225

  Přijímač rádiového průzkumu

Rádiové rušení

Bezpečnost

Podpora

Krize, katastrofy, kolapsy. Jak jim může EU a Česko čelit?

22. 3. 2016

Další ročník již tradiční 16. bezpečnostní konference se koná již v červnu. Přečtěte si více co bude hlavním tématem.

Další ročník již tradiční 16. bezpečnostní konference pořádané pod záštitou Střediska bezpečnostní politiky IPS FSV UK v Praze (http://sbp.fsv.cuni.cz) a spolupořadatelem Asociací obranného a bezpečnostního průmyslu ČR, se koná v pátek 10. června 2016. Z názvu není těžké odvodit, která velmi aktuální témata se zde budou probírat. Především však půjde o řešení možností České republiky a Evropské unie při zvládání krizí a katastrof, jejichž kumulace v poslední dobře představuje nemalou bezpečností výzvu.

Jako řečníci se představí přední čeští a zahraniční bezpečnostní experti, zástupci EU a akademici, mimo jiné i předseda vojenského výboru NATO armádní generál Petr Pavel.

Nad letošním ročníkem převzali záštitu a také se jí zúčastní ministr zahraničí ČR Lubomír Zaorálekministr vnitra ČR Milan Chovanecposlanec Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR a vedoucí Stálé delegace do Parlamentního shromáždění NATO Antonín Seďagenerální ředitel HZS ČR Drahoslav Ryba a rektor UK profesor Tomáš Zima.

K účastníkům se přidají poslanci a senátoři Parlamentu ČR, zástupci státní správy, představitelé akademické a bezpečnostní komunity, nevládního a komerčního sektoru. Také zde potkáte představitele diplomatického sboru a novináře. Příprava, průběh a výsledky konference budou odpovídajícím způsobem medializovány.

Mezi významnými účastníky se budou pohybovat také zástupci z našich řad. URC Systems jako čestný host podpoří zajištění pořádané konference jak finančním příspěvkem, tak i po odborné stránce.

© URC Systems, spol. s r.o., 2021