Menu

Systémy velení a řízení

 • EWMAN

  Systém velení a řízení elektronického boje

 • EWMAN SW

  Aplikace podpory velení a řízení elektronického boje

 • C4S

  Bezpečnostní platforma podpory velení, řízení a koordinace silových složek

Rádiový průzkum a sledování

 • SYMON Stationary

  Stacionární systém rádiového průzkumu a sledování

 • SYMON Mobile

  Mobilní systém rádiového průzkumu a sledování

 • SYMON Portable

  Přenosný systém rádiového průzkumu a sledování

 • SYMON Collector

  Výstražný bezobslužný systém rádiového průzkumu a sledování

 • SYMON Craft

  Vzdušný systém rádiového průzkumu a sledování

 • SYMON SW

  Aplikace podpory rádiového průzkumu, sledování a rušení

 • AKRS RT

  Aplikace analýzy a klasifikace rádiových signálů

Rádiové rušení

Bezpečnost

 • JUPITER

  Mobilní operační, spojovací a monitorovací centrum

 • C2VAN

  Mobilní velitelské, spojovací a monitorovací centrum

 • INCREMO

  Zásahový vozidlový systém

 • C2AP

  Aplikace podpory velení a řízení bezpečnostních složek

 • ILS

  Integrované lokalizační služby

 • REDBAC

  Aplikace podpory výkonu služby

Služby

Novinky

8. 2. 2023

Výcvik specialistů na STARKOM

Ve vojenském újezdu Libavá začal výcvik specialistů elektronického boje s novým mobilním komunikačním rušičem. Pancéřovaná Tatra osazená několika stožáry s anténními systémy například dokáže rušit rádiovou komunikaci protivníka, jeho systémy velení a řízení vojsk, leteckou komunikaci, spojení prostřednictvím mobilních telefonů nebo globální družicový polohový signál (GNSS). Seznamte se s unikátní technikou, na které se podílela naše firma URC Systems - celý článek si můžete přečíst po kliknutí na níže uvedený odkaz. https://acr.army.cz/informacni-servis/zpravodajstvi/specialiste-na-elektronicky-boj-zahajili-vycvik-na-novych-rusicich-starkom-242027/

Více
4. 1. 2023

Systém STARKOM ve vojenském informačním systému JANES

S hrdostí Vám oznamujeme zveřejnění článku o systému STARKOM ve vojensky specializovaném informačním systému JANES Latest defence news. Obsahující nejnovější obranné a bezpečnostní zprávy, které se pyšní nejvyšší mírou důvěryhodnosti, na základě čehož jsou často citovány v nejrůznějších publikacích po celém světě. Publikaci lze nalézt v rubrice C4ISTAR. Pro více podrobností navštivte tento odkaz: https://www.janes.com/defence-news/c4isr-command-tech

Více
23. 12. 2022

PF 2023

Vážení zákazníci a obchodní partneři, rok 2022 se pomalu blíží ke svému konci a proto nám dovolte poděkovat za Vaši dosavadní přízeň, spolupráci a popřát Vám hezké Vánoce. Do nového roku 2023 Vám rovněž přejeme hodně zdraví, štěstí a úspěchů jak v osobním, tak i profesním životě!  

Více
12. 12. 2022

Systém STARKOM v médiích

S hrdostí Vám oznamujeme publikaci článků o systému STARKOM dodávaného společností URC Systems za přispění systémového inženýrství společnosti JISR Institute, pod záštitou státního podniku VVÚ a ve spolupráci se společnosti TDV a dalšími národními partnery. Články naleznete v předním odborném časopise ATM specializovaném na všechny oblasti vojenství, který je distribuován v Česku a na Slovensku a na jednom z nejlepších portálů orientovaném na klíčové oblasti obrany a bezpečnosti Janes.

Více
30. 11. 2022

Ochranný rušič STAR MANPACK EOD při zásahu pyrotechniků

Přenosný ochranný rušič naší společnosti URC Systems, je využíván také k ochraně zdraví policejních pyrotechniků. V článku a videu zveřejněném v Týdeníku Policie lze zahlédnout rušič STAR MANPACK EOD v praktickém nasazení při ohledání údajného místa uložení výbušného zařízení.

Více
8. 10. 2022

Pozvání k návštěvě na mezinárodní výstavu Future Forces 2022

Rádi bychom Vás pozvali k návštěvě našeho stánku v hale č.2 na Future Forces International Exhibition, která se uskuteční ve dnech 19.–21. 10. 2022 v PVA EXPO PRAHA. URC Systems zde bude ve spolupráci s AČR, PČR, JIISR Institute, SEFOR Solutions a dalšími národními partnerskými společnostmi prezentovat modulární taktický průzkumně-rušící systém STAR COM, ochranné rušiče řady STAR, průzkumně sledovací systém pro UAV platformu SYMON a modulární systém pro podporu velení a řízení bezpečnostních složek C4S včetně mobilních velitelských, spojovacích a monitorovacích center JUPITER a C2VAN.  

Více
21. 6. 2022

Konference Spojovacího vojska 2022

Ve dnech 15. – 16.6.2022 se v Lipníku nad Bečvou uskutečnila VI. Konference Spojovacího vojska Armády České republiky, kterou pořádala Sekce komunikačních a informačních systémů (SKIS) Ministerstva obrany a Agentura komunikačních a informačních systémů (AKIS) ve spolupráci s českou pobočkou AFCEA.

Více
18. 5. 2022

Dodání nových robotických systémů pro 15. ženijní pluk AČR

Společnost URC Systems jako výhradní zástupce firmy QinetiQ North America dodala celkem 7 kusů nových robotů pro specialisty EOD týmů 15. ženijního pluku AČR.

Více
16. 2. 2022

JUPITER poprvé v operačním nasazení

SPJ (Speciální pořádková jednotka) poprvé nasadila nové Mobilní operační a spojovací centrum - "JUPITER" do pátrací akce.

Více
4. 2. 2022

Nové unikátní Mobilní operační centrum – „JUPITER“ předáno PČR

Po úspěšných akceptačních testech a školení obsluh jsme 3. 2. 2022 předali po týdnu PČR další technologicky špičkový systém – Speciální nákladní automobil ve variantě MOC (Mobilní Operační Centrum) - “JUPITER“.

Více

© URC Systems, spol. s r.o., 2023