Menu

Rádiový průzkum a sledování

 • EWMAN CCS

  Systém velení a řízení EB

 • SYMON CCS

  C2 systém rádiového průzkumu a sledování

 • SYMON Mobile

  Mobilní systém rádiového průzkumu a sledování

 • SYMON Light

  Přenosný systém rádiového průzkumu a sledování

 • EWMAN SW

  Aplikace velení a řízení elektronického boje

 • SYMON SW

  SW systém rádiového průzkumu a sledování

 • SPECON

  Aplikace rádiového průzkumu a sledování

 • AKRS RT

  Aplikace analýzy a klasifikace rádiových signálů

 • IZ225

  Přijímač rádiového průzkumu

Rádiové rušení

Bezpečnost

Podpora

Vojenský fond solidarity – pomoc našim vojákům

2. 2. 2016

Jsme hrdým partnerem a sponzorem Vojenského fondu solidarity, který ke konci roku 2015 nashromáždil částku 1.500.000 Kč. Přečtěte si více o tom komu fond pomáhá.

Od března roku 2015 pomáhá našim vojákům Vojenský fond solidarity (VFS).

Tento charitativní projekt staví na principu solidarity a dobrovolné finanční podpory od vojenských profesionálů a zaměstnanců resortu obrany.

Fond vznikl vzájemnou dohodou mezi příslušníky AČR, Vojenské policie, Vojenské kanceláře prezidenta republiky, Hradní stráže, Vojenského zpravodajství a Charitou Česká Republika.

„Naším cílem je budovat Vojenský fond solidarity jako důvěryhodnou, stabilní a prospěšnou platformu pro vojáky, kteří se mohou ocitnout v nouzi, případně pro jejich rodiny. Ochota přispět finančním obnosem na sbírkový účet je pro nás cestou pomoci těm, kterým opravdu náleží. Je zároveň inspirací pro ty, kteří tak ještě neučinili,“ uvádí předseda Řídícího výboru VFS generálmajor Jaroslav Kocián.

Ke konci roku 2015 byla na sbírkovém účtu fondu (č. 44665522/0800) shromážděná částka 1.500.000 Kč.

„Desetiměsíční finanční bilance prokázala ochotu lidí podpořit sbírkový účet finančním obnosem. Z toho mám dobrý pocit. Pomáhají si nejen vojáci navzájem, ale sbírka je i inspirací pro širokou veřejnost. Letos jsme udělali na Vánoce radost dětem a to mne skutečně těší,“ uvedl na konci roku náčelník Generálního štábu Armády České republiky generálporučík Josef Bečvář.

Jsme rádi, že se společnost URC Systems stala hrdým partnerem a sponzorem a že jsme mohli pomoci vojákům, kteří utrpěli zranění či se dostali do tíživé situace.

Poděkování od zástupce náčelníka Generálního štábu – inspektora Armády České republiky, generálmajora Ing. Jaroslava Kociána bereme jako výzvu k další dlouhodobé spolupráci (k náhledu zde).

Více informací o Vojenském fondu solidarity a možnostech jak také přispět najdete ZDE (odkaz na stránky Vojenského fondu solidarity)

© URC Systems, spol. s r.o., 2021