Průzkumně-rušicí systémy

Rádiový průzkum a sledování

  • SYMON Stationary

    Stacionární systém rádiového průzkumu a sledování

  • SYMON Mobile

    Mobilní systém rádiového průzkumu a sledování

  • SYMON Portable

    Přenosný systém rádiového průzkumu a sledování

  • SYMON Collector

    Výstražný bezobslužný systém rádiového průzkumu a sledování

  • SYMON Craft

    Vzdušný systém rádiového průzkumu a sledování

  • SYMON SW

    Aplikace podpory rádiového průzkumu, sledování a rušení

  • AKRS

    Aplikace analýzy a klasifikace rádiových signálů

Rádiové rušení

Bezpečnost

  • JUPITER

    Mobilní operační, spojovací a monitorovací centrum

  • C2VAN

    Mobilní velitelské, spojovací a monitorovací centrum

  • INCREMO

    Zásahový vozidlový systém

  • C4S

    Platforma podpory velení, řízení a koordinace silových složek

  • C2AP

    Aplikace podpory velení, řízení a integrovaných lokalizačních služeb

  • REDBAC

    Aplikace podpory výkonu služby

Bezosádková pozemní vozidla

Konstruktér

pracoviště Brno

Pro naši konstrukční kancelář v Brně v divizi R&D hledáme juniora pro tvorbu výrobních výkresů z hotových sestav, tvorbu výrobní dokumentace pod vedením.

Pokud jsi Senior a hledáš práci, kontaktuj nás pro rozšiřující zadání a podrobnosti.

Pracovní náplň:

  • Úpravy modelů, tvorba sestav
  • Tvorba výrobní dokumentace (výrobní výkresy, kusovníky)
  • Vše v Solid Works podle naší vzorové dokumentace na hotové funkční výrobky

Požadujeme:

  • Středoškolské/vysokoškolské vzdělání
  • Praxe není nutná – vhodné pro absolventy
  • Znalost solid works
  • Angličtina – pasivní, čtení technické dokumentace
  • Spolehlivost, pečlivost, samostatnost, proaktivní přístup

Výhodou:

  • Znalost Solid Works PDM
  • Znalost povrchových úprav (chromátování, komaxit, lakování,…)
  • Znalost EMC (stínění, rušení, typy a opatření)
  • Zájem o elektro přesah (konektory, stínění, ohyby a vedení kabeláže)
  • Zkušenost s návrhem elektronických zařízení obsahujících DPS, napájení a kabeláž
  • Schopnost zpracovat oživovací, testovací postupy a uživatelskou dokumentaci
  • Schopnost zpracovat technologické postupy, komunikovat s dodavateli

Nabízíme:

  • Práce na HPP v jednosměnném provozu
  • Start do profesního života pod vedením týmu profesionálů, ale zároveň možnost samostatné práce
  • Práci na dokumentaci na prodávaných a funkčních zařízeních
  • Podle dosažených výsledků profesní růst
  • Neformální a přátelské pracovní prostředí
  • Nápoje na pracovišti zdarma, atd.
  • Mobilní telefon (i pro soukromé účely)
  • 50% příspěvek zaměstnavatele na jazykové vzdělávání
  • Příspěvek na životní pojištění nebo penzijní připojištění
  • Benefitní karta – SODEXO -příspěvek 700,- měsíčně
  • 2 „sick days“
  • 25 dní dovolené ročně
  • Firemní parkoviště pro soukromá vozidla

Těšíme se na Vás!

kariera@urc-systems.cz

Víte o někom, kdo by zapadl do našeho týmu?

Pošlete nám svůj tip s kontaktem na kariera@urc-systems.cz. Pokud k nám dotyčný nastoupí a zůstane i po zkušební době, dostanete od nás odměnu ve výši 50 000 Kč.